Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

MDeniz

Kayıtlı Üye

İtibar:

Merhabalar üstadlarım ve arkadaşlarım. Yıllardır pasif dinlememiz sonucu olarak aktif hep ön yargılıydım taaa ki Cumali abi rastgelene kadar. Sistemine ve arabasına zeval gelmesi maşallahı var tek kelimeyle ağız tadıyla dinlemek nasip olsun. Bende 3 yol aktif yapma kararı aldım. Eee bulmuşuz Cumali abi gibi montör Allah razı olsun kaçırmamak lazım.

İlk iş teybi sattım. Kabloları komple yenilemek için start verdik. Çünkü tek işe yaratanlar focal er5 rca lardı. Sonra 6 kanal amfini satıp çok sevdiğim bir abim yunus tanrıverdiye buradan selam olsun helix a1 mono amfi ile değiştirdim ve son olarak focal kx27 aldım. Tek eksiğim pioneer 80prs kaldı oda geldim işlem tamam.

Bileşennlerim:
Compenant : pioneer odr
Sterio amfi : pioneer prsa700
Mono amfi : pioneer prs 1200d
midbas amfi : pioneer prs320
Sub : pioneer prs12 yada pioneer odr 2sinden birini kullanacağız
Ana ünite : pioneer p01R
Alt yapı : rca lar focal, stinger 4 ga kablo sigorta stinger200amp kalan klotz marka hoparlör kablosu
Yalıtım : m acustic ve sp100
Akü. : optima Red top 55amp

Darısı bağlayıp güzel bir ayarla işlemi sonlandırmak nasip olsun paylaşımı yaparım inşallah

20181230_155632.jpg20181230_163630.jpg20181231_075024.jpg20181230_170653.jpg20181229_142304.jpg20181230_143602.jpg

Son düzenleme:
Ziyaretçi olarak maksimum görüntüleme limitine ulaştınız. Daha fazlasını görmek için sitemize kayıt olunuz veya giriş yapınız.

Ziyaretçi olarak maksimum görüntüleme limitine ulaştınız. Daha fazlasını görmek için sitemize kayıt olunuz veya giriş yapınız.

Son düzenleme:

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.