Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mfk

Kayıtlı Üye

İtibar:

merhaba arkadaşlar şuanda kullandığım sistemi yavaş yavaş kendim oluşturdum yaklaşık 1 senedir keyifle dinliyorum bulunduğum mevkide ses sistemi dükkanları çok kasap bu işten çok mu anlıyorsun dersen hayır fakat daha önceki aracımda teyp takarken ön konsolu parçalayan bir kasaba denk geldim daha sonra farklı bir aracımda yine teyp bağlatırken kalorifer klima sistemimi haşat ettiler ... bu gibi olaylardan dolayı yeni aracımda kendim yavaş yavaş birşeyler yaptım gayetde memnunum

ilk önce 5 kanal bir mac audio fearless 5000D amfi ve ön kapılara dls rc6.2 - arka kapılara 70 rms lik coaxial (tiz yeri olmadığı için) bagaja ise pioneer tsw311d4 portsuz kabin ile kullanarak başladım gayet memnundum
daha sonra pandizot yaptırıp 2 takım vibe 20 cm midrange ve 2 takım vibe 10 cm spl tiz aldım. midrangeleri qline 140.4 ile tizleri ise nakamichi pl.475 amfi ile sürdüm baya bir süre bu şekilde kullandım idare ediyordu sesi dışarıya atmak istemediğim zaman teypden sesi öne veriyordum gayet güzel müziğimi dinliyordum bazende arka tarafı devreye sokuyordum işte o zamanda subwooferi midrangeler bastırıyor subwooferi bu yüzden 5 kanal amfimi şuan iptal ettim nakamichi amfi ile ön ve arka kapıları besliyorum 2 takım vibe midrangeleri ve 2 takım vibe spl tizleri paralel bağlantıyla 2 ohm da qline amfiye sürdüm 5 kanal amfi boşa çıktı bunu satıp yerine bir mono amfi almayı düşünüyorum ve tsw311d4 ümün yanına bir tane daha tsw311d4 ekleyip Litreli bir spl kabin yaptırmak istiyorum sizce düşündüğüm şekilde bu işi yapsam nasıl olur ve ya tsw311d4 ü de satıp tek 38 Cm güzel alt frekans verebilcek bir subwoofer mi alsam amacım alt frekans bass seslerini daha iyi alabilmek

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.