Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

barb_alone

Kayıtlı Üye

İtibar:

genelde böyle genellemeli başlıklar atmam ama bu yeni ve özelliklerine çok hakim olmadığım tarz ana üniteler için nasıl başlık atacağımı bilemedim toplamaya başladığımız uzun dönem kamp aracımda kullanılacaktır

kamp atmak uzun soluklu dağlı bayırlı geziler yapmak son dönemlerde hobilerimin içinde en başa oturmuş durumda işin içinde off-road tarzı yollardan da gidildiği için ki eğlence yolun bittiği yerde başlar sloganı ile devam ediyoruz

ve tavsiye ettiğim tarzda ürünlere hep soğuk bakar cihazların hep tek iş yapmasını isterdim

gereklilikler değişince beklentilerde değişiyormuş

boyut olarak 2DIN düşünüyorum 1DIN ürünlerin aç kapa motorları ile uğraşmak istemiyorum birde 2DIN cihazlar incelemeye çalıştığım kadarıyla daha çok özellik barındırıyor

istediğimiz özelliklerin başında iyi bir navigasyon u olmalı gezeceğimiz ülke haritasını hızlı ve çok uğraşmadan yükleyebileceğimiz gibi olmalı

yüksek kapasiteli android olmalı nedeni kendi internet bağlantımız veya bulunduğumuz yerlerdeki wifi ler ile gerekli indirmeleri yapabilmeliyiz artı gezi sırasında kullanılacak uygulamalar var örneğin alışveriş noktalarını belirleyen bir uygulama ve bunun gibi bir çok yardımcı uygulama

ses kalitesi vasat değil biraz üst olmasını istiyorum her ne kadar konaklama sırasında sesinden çok faydalanamayacak olsamda enerji sıkıntı yol boyunca bana kaliteliye yakın ses dinletsin yeter flac gibi formatları destekleyen model olursa tadından yenmez

anlayacağınız birazda ona kayıyor istekler bir bilgisayara yakın bir ürün istiyorum

bu durumda kasma ustad hiç kendini car pc olayı çok gelişti ona yönel mi dersiniz yoksa piyasada bulunan alpine pioneer clairon gibi efsane markalardan bir ürün bulalım onu tak rahat et mi dersiniz ki bu arada markalı ürünlerden model no verirseniz ona göre bende bilgimi bu yönde geliştirmek isterim ayrıca car pc konusunda da yardımcı olacak arkadaşlara ihtiyaç var nasıl iyi bir car pc kurarız ona da çok hakim değilim

okuduğunuz ve cevap verdiğiniz için teşekkür ederim

Ziyaretçi olarak maksimum görüntüleme limitine ulaştınız. Daha fazlasını görmek için sitemize kayıt olunuz veya giriş yapınız.

Ziyaretçi olarak maksimum görüntüleme limitine ulaştınız. Daha fazlasını görmek için sitemize kayıt olunuz veya giriş yapınız.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.