Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Nofel

Nofel
Moderator

İtibar:

Değerli büyüklerim, abilerim, kardeşlerim;
DEĞERLİ FORUMDAŞLAR...

Her şeyden önce şu kısacık zamanda öylesine samimiyet dolu bir yerde bulunmak hatrı sayılır bir ayrıcalık benim için...
Çünkü o kadar değerli, bilgili, mütevazi insanlar varki aramızda böylesine özel bir platform'da ancak denk gelirdik birbirimize...

Müzik sevmek, müziğe kulak vermek evrensel bir durum!
Müzik dinlerken kendinden bir şey bulmak elbette tarifsiz bir duygu...
Hele birde sevmenin yanında bunu dinlediğimiz ekipmanları kendimizce kurup daha da geliştirmeye çalışarak yapmak, ancak bu işe sadece kulak değil gönül veren derin, zarif ruhlu, duygulu insanların işi...

Hele hele bir de bunu oto ses sistemleri bileşenleriyle yapmaya çalışmak, bir kere tadına bakınca ondan istikrarla kopamamak nasıl tarifsiz bir duygu anlatamam...Beni ancak böylesine özel bir forum'da bir araya gelmiş özel, güzel insanlar anlayabilir...
(Anladınız siz onu...)

Bizde yapılmışı var alın buyrun dedikleri durum ise şu;

Bir camia, cenah, grup düşünün hepsi bir konuda aynı yada benzer kafalara sahip olsun, aynı dili konuşsunlar ve şu yada bu şekilde aynı kafalara sahip insanlarla rahatça etkileşim içinde olsunlar.
TRCARAUDIO.COM...
Buna aracılık eden başta değerli büyüğüm @Smg hsyn olmak üzere tüm ekipdaşlarıma, değerli ekip yönetimindeki arkadaşlarıma, değerli üyelerimize, emek veren, gönül veren değerli forumdaşlarıma saygılarımı, sevgilerimi sunuyorum.Biz bir aileyiz ve büyük aile olma kültürüne sahip kafalarız...

Değerli abilerim, kardeşlerim sizden istirham ederek bir şey isteyeceğim;
Nacizane kırmazsanız sevirim...

Bu forumu lütfen kullanalım, haberdar edelim, çağıralım, cevap yazalım, beğenelim, eleştirelim, sayalım sevelim, birlikte büyüyelim...

Dünyada helede şu günümüzde kaç örnek var -ki karşılıksız yardıma?(kastım maddi)...
Elbette karşılık ta bekleriz.(kastım manevi)...
Bizim forumumuz da bekliceğimiz en temel beklenti Saygı'dır.
İnsan'a saygı, emeğe saygı, eksiğe-fazlaya her şeye saygı...

Duyarlı olalım, bakıp çıkmak elbette zamansal çoğu kez ama imkan var ise iki kelam söz etmeyi, hatır sormayı, bilgilerinizi az çok aktarmayı bizlerden esirgemeyiniz...
Beğeni butonuna basan elleriniz dert görmesin, bir arkadaşım bi şey yazar, taa bilmem nerden biri beğenir.Harika bi şey bu!Elbette beğenmediğimizde olucak, hadi ordan dediğimizde, yorum eleştiri de yapıcağız.Ama mümkünse tepkisiz kalmıyacağız.
Çünkü biz derin akla sahip duygulu insanlarız.
Biz aileyiz...

Saygı ve sevgilerimle...
Nofel.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.