Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Piyanist

Kayıtlı Üye

İtibar:

S.a arkadaşlar 2005 model honda civic es7 aracıma ufaktan çıtır bir ses sistemi yapmak istiyorum.daha önceden bir ses sistemi yapmıştım. 206 aracıma. hsk 163 dls a3 amfi 2 tane hertz es300 sub alpine 9885 işlemcili teyp vardı bir 4 5 bin tl harcamıştım ama tabi kulak meselesi zevk almamıştım. dışardan adam dandik roadstar alıyordu hoşuma gidiyordu ve ondan snra dedim bu iş pahalılıkla degil kulakla oluyor onun için hepsini sattım alimde sadece pioneer gm 924 anfi kaldı.

şimdi planımda 2 tane mid takımı önler 16 arkalar 13 cm arkadlara 16 oluyormus kasnakla herhalde en kötü 13 cm arkalar coax koyarım. amac sahneleme olsun.
bir ana ünite eger kapıdaki mid takımının bassları doyurmazsa kapıdan dolayı dolgun çalmazsa arac sedan olmasına ragmen 20 25 cm lik alpinenin kendinden anfili bassını takıcam oda gümbür gümbür deiglde altları doldursun diye.

mid takımı olarak 2.el bakıyorum daha uygun. infinty 6500 cx olabilir alpine spg 17 cs de olabilir 400 500 tl gibi fiyat aralıgında önerebileceginz başka marka varmı veya aralarında hangisni seçmeleyim ?

ana ünite olarak. çok kararsızım ama kesinlikle pioneer olmayacak. alpine 9886r olabilir eski model ama usb li ses kalitesi çok iyi.

araç double din e uygun. 800 tl civarında avgo 1850 modeli double teypler var android olması güzel ama ses kalitesi nasıl ? kullanaan arkadaşlar varmı? aracın kendi ses sistemi stok sistemle kullanılırsa farketmez ama mid takımında illaki fark olacak. onun için bir alpine veya pioneer gibi markaların ses kalitesine yakın mı yoksa sesi bozarmı ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.