Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Ferhattet

Kayıtlı Üye

İtibar:

Selamumaleyküm arkadaşlar, ilanı burada paylaşmamın sebebi müzikten anlayan ve bunun değerini bilen bir alıcının çıkabilecek olmasıdır.
2013 D3 Kasa 1.6 dizel 105 hp dir.

Tramer kaydı 2.265 tl dir , sol ön çamurluk değişmiştir birde bagaj açma kısmında avuç içi kadar boya vardır .

Resimlerde de görmektesiniz bazı yerlerinde hafif göçük küçük çizikler mevcuttur ( güneş sebebiyle çok parlamıştır kesinlikle çok büyük bir kusur değildir ufak bir operasyonla boyasız düzelir beni rahatsız etmedi açıkçası )

Araç kuaför A dan Z ye pasta cila iç dış koltuk konsol motor temizlik hepsi yaptırılmıştır.

Lastikler : Yazlık continental EcoContal 6 ( 2 ay önce 1650tl bedelle sıfır alınmıştır ) Kışlık : Lassa dır 3 kış geçirirsiniz.

Yaklaşık 2 ay önce ustaya aracı götürdüm bak bakalım neyimiz eksik gedik neye ihtiyaç var yapalım dedim , yağını ,suyunu filtrelerini değiştirdik , sağ ve sol salıncakları orjinali ile değiştirdik ( hepsi 1000 tl tuttu.) 10.000 km daha hiçbirşey yapmamıza gerek yok dedi.

Muayenesine 6 ay vardır Araç km 151600 dür uzun yol 35 kuruş şehir içi 43 kuruş yakmaktadır (net doğru bilgidir ) genel olan tüm bilgileri aktarmaya çalıştım.

Araçta profosyenel ellerde yapılmış detay ,sahnelemesi mükemmel olan SQ ,SQL çalabilen kaliteli bir ses sistemi mevcuttur.

2 Ay önce yapılmış yaklaşık 20.000 tl yi bulan fazlası var azı yoktur bir bütçeye sahip bir sistemdir , detay,sahneleme kalite arayanla için bulunmaz bir fırsattır malesef ne paralar harcayıp ta yanlış ellerde sonuç alamayan bir çok müzik sever mevcuttur.

Benim sistemim Türkiyede sayılı denilecek bu işi gerçek anlamda profosyenel yapan Özhan Doğruer imzalıdır.

Kompenet takımı : Helix c63c sıfır takılmıştır. ( değeri 9500 tl ile 10500 arası değişmektedir.)

Amfi : Zapco 650.6 dsp işlemcili 3 adet orjinal kablo rca lıdır ikinci eldir. ( ikinci el piyasası yurt dışında 550 -650 dolar arası değişmektedir.)

Subwofer : DLS 0A10D sıfır alınmıştır.( 1150-1250 tl arası fiyatı değişmektedir )

Araç sağ sol direkler ( 800 tl ) , Araç bagaj subwofer kabin ve amfi kabin ( 500tl )

Crossover : kendi crossover ları mevcut 3 yollu pasif fakat biz sistemi yarı aktif pasif yaptığımızdan kullanamadık 2 yollu morelin mx22.2e 2 yollu crossover kullandık ( 500 tl )

Araç kapı dış ve iç sac yalıtımı : kapıları kabin olarak kullanmak için ses kaybını minimize etmek için ( 1000tl )

Araç teyp : Pioneer 8650 bt ikinci el (1100-1300 tl arası değişmekte )

Araç güç kaynağı kablo sigorta , hoparlör kablosu ( 700tl )

İşçilik fiyatını da eklediğimizde rakkamlar ortada :D

Kesinlikle satma niyeti ile yapılmamıştır emeğe yazık olur fakat kredilerden dolayı eve girme niyetindeyim bu sebeple peşinata ihtiyacım var yoksa mümkün değil bu kadar maddi manevi emekten sonra zararına satma niyetine girmezdim.

Hayırlısı diyelim boş muhabbet için lütfen rahatsız etmeyin herkesin vakti değerli.

Teşekkürler

IMG-20200630-WA0039.jpgIMG-20200630-WA0043.jpgIMG-20200630-WA0031.jpgIMG-20200630-WA0042.jpgIMG-20200630-WA0041.jpgIMG-20200630-WA0040.jpgIMG-20200630-WA0035.jpgIMG-20200630-WA0034.jpgIMG-20200630-WA0033.jpgIMG-20200630-WA0037.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.