Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

ANATHEMA

Kayıtlı Üye

İtibar:

Arkadaşlar güzel bir mid takımı incelemesi yapıp sizlerle paylaşmak istiyorum.
Unutmayın, ben de bu işi profesyonel olarak değil, sizler gibi hobi olarak yapıyorum.
Doğal olarak yaptığım inceleme ve çektiğim videolar tamamen amatör olup, sadece sizlerin faydalanabilmesi için yapılmıştır.

Specler ile başlayalım:

6-1/2" 2-Way Component Speaker System
Power Handling:
Peak: 360 watts per pair / 180 watts each
RMS: 180 watts per pair / 90 watts each
Sensitivity: 90.5 dB
Frequency Response: 50-20,000 Hz
Impedance: 4 Ohm
1" Soft Dome Tweeter
MXR direct Crossover
Treated Paper Composite Cone
High grade ferrite magnets
External voice coil technology (EVC™)
Mounting Depth: 63mm (2.5")

İki tane sq video paylaşacağım, ardından sizden gelecek istekler doğrultusunda farklı videolar çekip burada paylaşmaya devam edeceğim.

Midbass Bass Test

Ürün malzeme kalitesi gayet iyi. Midbass kapakları çok şık. Önemli bir ayrıntı 2 çeşit tweeter podu var. Arabaların çoğunda tweeterlar öyle yerlere monte edilmiş ki, orjinal tweeter yuvasına dünyanın en kaliteli tweeterını da taksanız performans beklemek hayal. Morel, çok şık podları ile bu sorunu aşmış. Ben tweeterları tam da yüzüme bakacak şekilde bu podlar sayesinde konumlandırdım ki bu durum performansı oldukça arttırdı.

Ziyaretçi olarak maksimum görüntüleme limitine ulaştınız. Daha fazlasını görmek için sitemize kayıt olunuz veya giriş yapınız.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.