Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

aykut06

Kayıtlı Üye

İtibar:

bir i30 Aracım vardı ses teyp vs berbat dinlediğinden hiçbirşey anlamıyorsun Sene 2015 i30 Aracıma bir android cihaz aldım ve Stroker 4500w amfi dandik diyebilirsiniz ama ben bu amfi ile aşırı keyf almaya başladım bir çok amfi denemiştim pahalısınıda ucuzunuda, sub olarak alpine 800w 250rms sub taktım sadece, o kadar haz aldım ki dedim ben artık android + sub takar keyfime bakarım vs Tucson model bir Araca geçtim sub um amfim duruyor kendi teybi görüntülü bir teyp her videoyu destekleyip açıyor görüntüde muazzam amfi + sub u buna taktığımda keyif alamadım orjinal sub çıkışı yok dönüştürücü takılı galiba o yüzden bass vuruşları çöp gibi vuruyor tadı tuzu yok 1 senedir araştırıyorum ne yapsam android teypmi alsam aliexpress'den 3000tl ye satılıyor dspli px6 işlemci vs Linki bazı arkadaşlarda orjinal teybe dokunma işlemci al çok farkeder vs derken audison forzayı araştıraya başladım ama hiçbir bilgi bulamadım :D orjinal teybe takınca forzanın bass çıkışından güzel temiz bass sesi ve hoparlörlerden güzel ses alabilirmiyim bilmiyorum forza alıp yine sub sesleri kötü gelebilirmi orjinal teybin sub çıkışı yok die bilgili arkadaşlardan öneriler bekliyorum..

Ziyaretçi olarak maksimum görüntüleme limitine ulaştınız. Daha fazlasını görmek için sitemize kayıt olunuz veya giriş yapınız.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.