Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Ahmmetaay

Kayıtlı Üye

İtibar:

Araç: 2018 HONDA CİVİC SEDAN
Bagaj litre: 560
Bütçe: 10.000 tl ve 15.000 tl
Araç teyp: Android (orjinal)
Sistem Türü: SPL
Beklentim: (bütçe dahilinde) ciddi anlamda dışarı dinletebileceğim yada yanımdaki dükkanın camını titretebileceğim net bozulmayan yüksek kaliteli bir sistem

Çok kısa özet geçmek istiyorum. Istenilen tarz hakkında fikir sahibi olunması açısından...

1. Firma: marka reiss
2 takim 20 cnm reiss midrenge arka panzor
2 takım 20 cnm bagaj alti
1 takim 10 cnm ön direk
2 takim tweter
Tweter icin bir amfi midrenge icin 1 amfi bass icin bir amfi
4 adet reiss 25 cnm 500 rmlik bass arka bagaj komple kabin teyp icin dönüştürücümü deniyordu o +jel akü+kablo+işçilik vs toplam 14.000 civarı

2.Firma: marka doch power
2 takim 20 cnm midrenge arka pandizot
2 takım bagaj alti midrenc 20 cnm
1 takim arka pandizot twiter
1 takim ön direklere twiter
Ayni sekil 3 amfi amfiler farkli marka idi
Bas olarakta 2 adet 30 cnm 700 rmslik yanlis yatirlamıyosam doch powerin bası teyp icin donusturucu akü kablo işcilik 11.000 tl civarı

3. Firma xetek
Doch power, vipe, m acustik hepsinin çöp olduğunu savunan xetek midrenglerinin çok çok daha iyi oldugunu soyleyen 1 takım arka panzota 1 takım ön kapılara teyp icin islemci arka bagaj altına 2 takim 4 amfi bas olarak 2 adet 30 cnm DD +kablo+yalitim + iscilik 28.000 tl

Tam marka model vs yazamadım kusura bakmayın bana söylenenler bu şekilde ds18, vıpe, reiss, dochpower, m acustec, xetec bu markalardan hep bilgi geldi fiyatlarda hep bu şekilde idi...

Şuan istediğim şudur:

Arka panzota 2 takım midrenge+tweter
Ön direklere 10 cnm midrenge+tweter
Arka bagaj komple kabin mdf vs
Bass olarak ciddi calıcak 2 adet 30 ama gorsel olarak 4 adet 20 25 cnm hangisini tavsiye eder iseniz
Midreng için amfi
Tweter için amfi
Bass için amfi
Teyp için dönüştürücümü deniyor o
Teyp için işlemci gerekiyor ise o
Kesinlikle kaliteli bir kablolama
Kaliteli bir usta

NOT: ARKA PANZOT 1 TAKIM MIDRENGE OLMASI GEREKTIGI VE YAPILAN PANZOTUN ORTA KISMININ KESILEREK BAGAJ İLE BİR GEÇİŞİN OLMASI GEREKTIGI BASSIN VURDUGUNDA HAVANIN ARAC ICINE YÖNELMESI GEREKTIGINI BU YUZDEN ARKA PANZOTA 2 TAKIMIN OLMAYACAGI BİLGİSİNİ YUKARDA BAHSETTIĞIM 3. FIRMADAN ALDIM.

SANIRIM BİRAZ KARIŞIK OLDU FAKAT İNANIN BENİM KAFAM COK DAHA KARIŞIK BURDA KULLANAN DİNLEYEN ŞAHİT OLAN ABİLERİMİN KARDEŞLERİMİN VERECEĞİ BİLGİLER BENİ DOĞRU YOLA GÖTÜRECEKTİR. YORUMLARINIZ İÇİN ŞİMDİDEN TEŞEKKÜR EDERİM...

Ziyaretçi olarak maksimum görüntüleme limitine ulaştınız. Daha fazlasını görmek için sitemize kayıt olunuz veya giriş yapınız.

Ziyaretçi olarak maksimum görüntüleme limitine ulaştınız. Daha fazlasını görmek için sitemize kayıt olunuz veya giriş yapınız.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.