Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Araç
mazda 3
Bütçe
3000 TL

carvoxel

Kayıtlı Üye

İtibar:

Evet arkadaşlar ,SQ sistem yapalım diye çıktığımız yolda malesef bir takım aksaklıklar ve maddiyat yüzünden apaçi sistemle idare ediyorum.
Araçta hatunda olunca dır dır dır tam 8 yol aktif sistem oldu benimki
Bi arada detay yazarım :D
Şimdi sistem şöyle

Navix ana ünite tek çıkış vermişler . .. cezanızı verecek bari iki çıkış koysaydınız :D
Ön kapılar : Pioneer , TS-A6980F Oval ( Ön kapılara pioneer oval ne alaka diyeceksiniz evet katılıyorum , bi arkadaşın sözüm ona abi çok iyi bass var bunlarda tavsiyesiyle taktırdık, peh focaller daha iyi mid bass veriyor )
Arka kapılar : Focal 165 V1 tweeterlı
Amfi : Clifford es pro 90
Bass amfisi : Roadson usa 580
Subwoofer : Netex Aqoustics 30 cm ( biliyorum ben de hiç görmedim daha önce )

Şimdi subwooferı ve bass amfisini çok uyguna bi arkadaştan aldım, Bass tonlaması ilk başta iyi gibiydi ama sonra tonlamasının çok sert olduğunu fark ettim.

Tamam ses gücü falan iyide gain biraz sonları görünce uğuldama ve zonklama yapıyor e ne anladım ben o güçten o zaman

Neyse şimdi kafamda yine 2. el daha kaliteli ama maddi olarak da çok zorlamayacak subwoofer arayışı var , evet hastalık baş göstermeye başladı :D

Seçenekler : Focal , Rocford Fosgate , Cerwin Vega ( 0 da olabilir )

Evet tavsiyelere , açığım , tonlaması güzel , şöyle akustik parçalarda da tat veren sub istiyorum ,

Bu bilgilendirmeyi dikkate alın!

Sistem tavsiyesi için;
- Araç bilgisi
- Bütçe
Belirtilmelidir.
Konuya “Güncel” yorumu yerine “GÜNCELLE” butonunu kullanınız.
Konuyu HAFTADA EN FAZLA 1 KEZ güncelleyebilirsiniz.
Konu çözüme kavuştuğu takdirde konu başlığını “ÇÖZÜLDÜ” olarak değiştiriniz.

"Özel Mesaj" ile alınan bilgi yerine forumdan alınan bilgi referans niteliğindedir. Sistem Tavsiyeleri Sistemi Kılavuzu

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.