Çözüldü Audison voce av 5.1k

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Redkan

Kayıtlı Üye
SMS Onaylı
Araç
Subaru
Merhaba arkadaşlar bu amfiyi almayı düşünüyorum sistemi biraz daha geliştirmek için piyasada dümdüz çalıyor (detaysız) diye söylentiler var ben inanmıyorum audison'un hatırı sayılır amfisi sonuçta kullanan arkadaşlar bir ufak bilgilendirme yaparlarsa sevinirim 4 yol aktif olarak kullanılacak...
İçeriğin tamamını görüntülemek için lütfen giriş yapınız.

audiokolik

Kayıtlı Üye
SMS Onaylı
başka arkadaşlar adına konuşmayayım ama kendi adıma diyebilirimki bir alırken birde satarken heyecan duymuştum.
kötü anfilerim olmadı oyüzden kıyaslamam zor ama kullandığım anfiler arasında bana en tat vermeyeniydi

K.S
K.S
Redkan

Redkan

Kayıtlı Üye
SMS Onaylı
Araç
Subaru
başka arkadaşlar adına konuşmayayım ama kendi adıma diyebilirimki bir alırken birde satarken heyecan duymuştum.
kötü anfilerim olmadı oyüzden kıyaslamam zor ama kullandığım anfiler arasında bana en tat vermeyeniydi
yapma hocam ya baya...

audiokolik

Kayıtlı Üye
SMS Onaylı
yapma hocam ya baya heyecanlıyım bende en tat vermeyeniydi dedin moralim bozuldu :)

hocam bence birtek bana aldanma, inan benim şimdiye dek en büyük car audio pişmanlığım ismi,cismi olan bu camia'da büyük bir ismin yolunu tavsiyelerini...

K.S
K.S
Redkan

Redkan

Kayıtlı Üye
SMS Onaylı
Araç
Subaru
Dls A3 - A4 ile kıyaslarsanız durum nasıl oluyor ben detay seviyorum enstrüman sesleri net almak istiyorum AV 5.1k nın beni tavlayan kısmı dijital bağlantı olanağı sunmasıydı.

audiokolik

Kayıtlı Üye
SMS Onaylı
açıkcası audisonun ful digital bağlanmış sistemine hiç denk gelmedim ben voceyi standart bilindik anfi niyetine kullanmıştım ve açıkcası benim için DLS ciddi anlamda daha iyi sonuçlar vermişti.

Mekansiz52

Kayıtlı Üye
SMS Onaylı
Araç
Opel
Arkadasimda full da bagli olarak av 5.1 av quatro amfisini dinledim yakin arkdasim surekli dinledigim bir arac. Ses kalitesini cok begeniyorum. Kaldiki herseyi bitiren konu ayardır. En kral amfi en kral islemciyi dahi alsan ayarlarin iyi olmadigi sürece bir anlam ifade etmez

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...