Yardım Bit ten Çalışmıyor

Serkan_e

Kayıtlı Üye
Araç
Fiat
Bugün montaj yapılırken ses amfisinin bozuk oldugu söylendi ve gerçekten sesi ana üniteden sonuna kadar açmadan ses gelmiyor, ses kısıkken patlama benzeri sesler geliyordu. Amfiyi söktük başka bir amfi taktık sonrasında işlemci hiç çalışmadı. Sisteme başka bir bit ten taktık o sorunsuz calıştı...
İçeriğin tamamını görüntülemek için lütfen giriş yapınız.

haquan

Kayıtlı Üye
Araç
Honda
Bugün montaj yapılırken ses amfisinin bozuk oldugu söylendi ve gerçekten sesi ana üniteden sonuna kadar açmadan ses gelmiyor, ses kısıkken patlama benzeri sesler geliyordu. Amfiyi söktük başka bir amfi taktık sonrasında işlemci hiç çalışmadı...

K.S
K.S
S

Serkan_e

Kayıtlı Üye
Araç
Fiat
ilgilendiğiniz için teşekkür ederim. Benim elimden gelmez ama belki montajcım yapabilir.

Sigorta ile ilgili bir problem değilse tamirini kim nerede yapar bilginiz var mı?

Mahmutabi12

Kayıtlı Üye
SMS Onaylı
Araç
Opel
Geçmiş olsun. Umarım kolayca işiniz hallolur. Benim forumda bu işlerle uğraşan abilerime ve kardeşlerime bir sorum olacak. Bu türlü işlemlerde bildiğimiz lehim havyası kullanmak bu tür ürünlere zarar verir mi? Yoksa daha farklı ısı tabancası tarzı bir şey ile mi yaplıması gerekiyor?

Nofel

Yönetici
Moderator
SMS Onaylı
Abone
Araç
Hyundai
Çözüldü mü sorununuz?

K.S
K.S
S

Serkan_e

Kayıtlı Üye
Araç
Fiat
Malesef henüz çözülmedi. Sektöre emek vermiş bir usta şuan ilgileniyor ama sorun sigorta degilmiş. Sanırım biraz daha komplike bir sorun var. Çözüldüğünde ki çözülürse ihtiyacı olabilecekler için gerekli açıķlamaları yaparım.

m.b.t

Yönetici
Moderator
SMS Onaylı
Abone
Ad - Soyad
Fatih Akay
Araç
Volkswagen
Geçmiş olsun. Umarım kolayca işiniz hallolur. Benim forumda bu işlerle uğraşan abilerime ve kardeşlerime bir sorum olacak. Bu türlü işlemlerde bildiğimiz lehim havyası kullanmak bu tür ürünlere zarar verir mi? Yoksa daha farklı ısı tabancası tarzı...