Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Yardım Duster için hoparlör tavsiyesi

BRT SOUND

slayer35

Kayıtlı Üye
Araç
Dacia

İtibar:

Merhabalar ,2020 duster aracıma yeni bir android multimedya taktırdım ,el atmışken hoparlörlerinde değiştirmek istiyorum.
İmkanlar dahilinde elde edebileceğim en net ,temiz sesi elde etmek istiyorum.(amfi ve woofer kullanmadan)
>Teypi aldığım yer 16cmlik midrange hoparlör takalım diyor (amfi takılmayacak, sargısı küçük bir midrange öneriyor model olarakta https://www.hepsiburada.com/edge-edbxpro6n-16cm-neodyum-midrange-p-HBV00001ACQ89 )

>Ben ise kaliteli bir 2 yollu focal veya hertz gibi markalardan bir koaksiyel hoparlör takalım diyorum.

İnternetten araştırdığım kadarıyla midrange speakerler woofer olmadan biraz tatsız olabileceği yönünde, ama ustam ısrar ederek koaksiyel yerine ,az güç isteyen bir midrange takalım diyor.Şimdi bu konuda pratikte hiç bir tecrübem olmadığı için, woofer veya amfi olmadan bir midrange hoparlör , kaliteli bir koaksiyel 2 yollu hoparlörden daha kaliteli ses verir mi acaba arkadaşlar?

Smg hsyn

HÜSEYİN KETENCİ
.
Gold Üye
Adı
Hüseyin KETENCİ
Araç
Volkswagen

İtibar:

Ziyaretçi olarak maksimum görüntüleme limitine ulaştınız. Daha fazlasını görmek için sitemize kayıt olunuz veya giriş yapınız.

Nofel

Yüksek Kalite, Kararında Güç, Dengeli Frekanslar!
Moderator
Araç
Hyundai

İtibar:

Ziyaretçi olarak maksimum görüntüleme limitine ulaştınız. Daha fazlasını görmek için sitemize kayıt olunuz veya giriş yapınız.

Forumda daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu bilgilendirmeyi dikkate alın!

Sistem tavsiyesi için;
- Araç bilgisi
- Bütçe
Belirtilmelidir.
Konuya “Güncel” yorumu yerine “GÜNCELLE” butonunu kullanınız.
Konuyu HAFTADA EN FAZLA 1 KEZ güncelleyebilirsiniz.
Konu çözüme kavuştuğu takdirde konu başlığını “ÇÖZÜLDÜ” olarak değiştiriniz.

"Özel Mesaj" ile alınan bilgi yerine forumdan alınan bilgi referans niteliğindedir. Sistem Tavsiyeleri Sistemi Kılavuzu