Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Smg hsyn

HÜSEYİN KETENCİ
Yönetici
Gold Üye
Katılım
1 Şub 2017
Mesajlar
5,620
Çözümler
6

İtibar:

HELIX DSP PRO MK2

Yüksek çözünürlüklü ses en iyi şekilde!

Birçok gelişme sayesinde yeni HELIX DSP PRO MK2, yalnızca ses kalitesi açısından değil, yeni bir seviyeye yükseliyor.

Son derece güçlü 64 Bit Audio DSP'nin yanı sıra 32 Bit inanılmaz doğal özünürlüğüne sahip üstün DA ve AD dönüştürücüleri eşsiz ses özelliklerini garanti eder. Geliştirilmiş dahili güç kaynağı ve artan maksimum çıkış voltajı 8 Volt, çarpıcı işlemcinin ses kalitesini artırır.
Fabrikada üretilen hoparlör diyagnostik sistemlerinden kaçınmak için yüksek seviyeli girişte ADEP devresi (İleri Tanılama Hata Koruması), yüksek seviye girişin otomatik açılma özelliğini etkinleştirmek / devre dışı bırakmak için "Otomatik Uzaktan" anahtarı ve yazılım kontrollü optik ve koaksiyel giriş arasındaki geçiş eklenmiştir.

Elbette, HELIX DSP PRO MK2 bir HELIX Uzatma Kartı yuvası (HEC yuvası) sağlar. Bu, Bluetooth® Ses Akışı modülü veya Yüksek Çözünürlüklü Ses USB ses kartı gibi diğer arabirimleri eklemenize izin verir. Tasarım açısından, DSP PRO MK2 HELIX benzeri temiz görünüme sahip ve hızlı ve basit entegrasyon için mükemmel koşullar sunuyor.

Ancak yalnızca donanım geliştirilmiş değil, yazılım da tamamen gözden geçirildi. Allpass filtre seçeneği, zaman hizalamasının artan ayar aralığı ve DA dönüştürücülerin değiştirilebilir ses seçenekleri gibi özellikler yalnızca birkaç örnektir. Genişletilmiş özellik setine rağmen, sayısız ses optimizasyon seçeneği nedeniyle arzulanan hiçbir şeyi bırakmayan yeni DSP PC-Tool V4 sayesinde DSP yapılandırması daha kolay olamazdı.

Kuşkusuz - HELIX DSP PRO MK2, en iddialı ses meraklılarının hayallerini gerçekleştirecek - bu güvenli bir bahistir!

UYUMLU AKSESUARLAR
URC.3


URC.3

Evrensel kablo uzaktan kumandası URC.3, BRAX, HELIX ve MATCH DSP ürünlerinde subwoofer hacmi veya HEC / MEC / AUX ses gibi farklı fonksiyonların kontrol edilmesini sağlar. İki döner düğme ve bir anahtardan oluşur, hepsi yazılımla özgürce tanımlanabilir. Her bir ürüne özgü konfigürasyon seçenekleri, DSP PC-Tool yazılımının "Device configuration menu" (Cihaz Yapılandırma Menüsü) (DCM) bölümünde bulunabilir.

DIRECTÖR


Her şey kontrol altında!

Yeni uzaktan kumanda DIRECTOR ile ön taraftan yol gösteriyorsunuz!

2,8 inç / 7 cm tam renkli dokunmatik ekran ve sezgisel menü navigasyonu, birçok kaynağın ses kontrolü, subwooferın ses kontrolü, kaynak seçimi, HEC BT modülünün kontrolü ve konfigürasyonu gibi birçok özelliği kolaylıkla ele almanızı sağlar veya ses kurulumları arasında geçiş yapma. Dahası, 20 ek ses kurulumu için yeterli bellek sağlar ve USB konektör ile birlikte DİREKTÖR aracılığıyla DSP cihazınıza düz erişime izin verir - işlemciniz / amplifikatörünüz gövdede bir yere gizlenmiş haldeyken konfigürasyonunuzu değiştirmek istiyorsanız büyük bir rahatlama.
Yüksek çözünürlüklü renkli dokunmatik ekran, seçkin bir katı alüminyum gövdeye yerleştirilmiştir.
DRECTÖR
EPC 5.2EPC 5.2

İlave cihazların fabrika çıkışlı araç radyolarına bağlanmasını önemli ölçüde kolaylaştıran ideal kablo demeti. Kolay Bağlantı Kablosu (EPC 5.2), dört kanal üst düzey (hoparlör) sinyalleri veya MATCH DSP, HELIX DSP PRO, HELIX DSP gibi dijital sinyal işlemcileriyle HELIX yükseltici P ALTI DSP (MK1 / MK2) ve HELIX V EIGHT DSP'leri besler. 2 veya HELIX DSP, araç radyosundan besleme gerilimi ve yüksek seviyeli sinyalleri içerir. Ek bir fayda: Etkinleştirme için uzaktan sinyal gerekmiyor.ISO konektörleri olmayan araç radyoları için EPC 5.2 kablo demeti ile araç radyosu arasında bağlanması gereken ilave bir ISO adaptörü (PP-AC kablo demeti) gereklidir. Gerekli ISO adaptörü adaptör veritabanımızda kolaylıkla bulunabilir.

YÜKSEK AUX İN

HELIX Uzatma Kartı AUX IN, akıllı telefonlar gibi analog kaynakları bağlamak için HELIX cihazlarını 3.5 mm AUX girişiyle genişletir. Ayrıca, modül SPDIF formatında ek bir optik dijital çıktı sağlar. Elbette, cihaza özgü bir yan panel teslimat kapsamına dahildir.

YÜKSEK BT


HELIX Uzatma Kartı BT, HELIX cihazlarını Bluetooth® Ses Akışı fonksiyonu ve SPDIF formatında bir optik dijital çıkış ile genişletir. Qualcomm® aptX ™ codec desteğinin ve A2DP kablosuz ses akışının CD'ye benzer ses kalitesi ile desteklenmesinden dolayı mümkündür. Ayrıca, BT modülünden DSP'ye doğrudan sinyal iletim (ek AD-DA dönüşümü olmaksızın) kayıpsız ses işleme ve böylece olağanüstü ses performansı sağlar. Modül, cihaza özel bir yan panel ile birlikte verilecek ve Bluetooth® kablosuz teknolojisine sahip tüm cihazlarla uyumluluk sağlayacaktıR


YÖNTEMİ OPTİK GİRİŞ

HELIX Uzatma Kartı OPTICAL IN, 96 kHz'e kadar örnekleme hızlarına sahip dijital sinyal kaynakları bağlamak için HELIX cihazlarını SPDIF formatında optik girişi (yalnızca stereo PCM) ile genişletir. Elbette, cihaza özgü bir yan panel teslimat kapsamına dahildir.


YEC HD-AUDIO USB-ARABİRİMİ

HD-AUDIO USB-INTERFACE, HELIX aygıtlarını Yüksek Çözünürlüklü bir Audio USB girişi ile genişletir ve bir PC'yi veya akıllı telefonunuzu bir HD-Audio oynatıcıya dönüştürür. Müzik kaynağından DSP'ye 192 kHz / 32 Bit'e kadar doğrudan dijital sinyal iletimi (ek AD-DA dönüşümü olmaksızın) kayıpsız ses işleme sağlar ve böylece mükemmel bir ses kalitesi sağlar. Cihaza özgü yan panel elbette teslimata dahildir.
 
Ziyaretçi olarak maksimum görüntüleme limitine ulaştınız. Daha fazlasını görmek için sitemize kayıt olunuz veya giriş yapınız.
 
Ziyaretçi olarak maksimum görüntüleme limitine ulaştınız. Daha fazlasını görmek için sitemize kayıt olunuz veya giriş yapınız.
 
Ziyaretçi olarak maksimum görüntüleme limitine ulaştınız. Daha fazlasını görmek için sitemize kayıt olunuz veya giriş yapınız.
 
Ziyaretçi olarak maksimum görüntüleme limitine ulaştınız. Daha fazlasını görmek için sitemize kayıt olunuz veya giriş yapınız.
 
Ziyaretçi olarak maksimum görüntüleme limitine ulaştınız. Daha fazlasını görmek için sitemize kayıt olunuz veya giriş yapınız.
 

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.