Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Sermetkalkan

Kayıtlı Üye

İtibar:

Merhabalar dostlar;
Ben fazla Bilgi birikimim olmadan araştırmadan kendime , yeni alacağım aracıma daha almadan sağlam bir set yapmak adına bir yola çıktım. Amacım aracımın girdiği mekanlarda ses sistemiyle ilgi görmesiydi.

İlk olarak 30cm cadence qrs24 midrange (1takım) aldım.
Daha sonra vibe iyi dediler , 25cm vibe midrange aldım ve 1 adet ölüm serisi isimli tweeterinden aldım.
Ve iki adet massive titan15 subwoofer aldım. Bunun için 4000.1 veren 7000rms bir amfi için anlaştım sipariş edeceğim

Her birinde 100er 200er tl yanıldığımı biliyorum .

Devamını aracı aldıktan sonra almayı düşünürken.Karşıma 20cm vibe ve 10cm twetter ilanı çıktı 1.000 tl gibi bir rakama. Anlaştım derken araştırayım dedim . Ve reiss markası gözüme takıldı. Yine yanılmak istemediğimden siz işin ehlilerine sormak istedim.

VİBE Mİ (ölüm serisi 20cm ve 10cm tweetter ) DAHA İYİDİR ? REİSS Mİ (20cm mkx8 ve reiss dome twetter ) .
Vibe 25 cm alarak hatamı etmişim.
Cadence qrs24 ün yanınada twetter almalımıyım? Ve bu ürün nasıldır.
Setime midrange eklemesi olarak vibe üzerinden mi devam etmeliyim.?
Birde reiss diamond diğe bir vibe benzeri üretmiş sanırım ve çok uygun bu ürünün vibeye yaklaştığı söyleniyor doğrumu?
Son olarak vibe baz alırsam. 4 adet blackdeath twetter ve 6 adet midrange olacak bunlara henüz amfi almadım ... 1 twetterler için 1 midrangeler için amfi yeterli olurmu,

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.