Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

audiokolik

Kayıtlı Üye

İtibar:

Selamlar arkadaşlar,

D class monoda 500rms (2 ve 4ohm sabit fark etmiyor) beslenmek ve yedek lastik yuvasından yararlanarak komple bagaj zemininde havaya bakaraktan min 22lt maks 35lt kabinde çalışmak üzere hangi seti tercih etmeliyim?

amacım göğüsümde gücünü hissebileceğim hem aşağı frekansları hemde yukarılarda üzmeyecek tonlu ve flat okuyan bir sub (tabi çok şey istediğimin farkındayım ama olabildiği kadarıyla diyelim :D )

1) Morel primo 12, 350rms ile ve 91db ile güzel bir seçenek gibi ama acaip muhtemelen piyasada en farklı yorumları aldığım üründür kendisi.

biri berbat derken diğeri eh derken bir başka kral diyebiliyor bir türlü kestiremedim.

2) JBL P1222 power serisi, 97db gibi inanması zor bir verimliliği 400rms değeri var ama hiç tecrübesi olan arkadaşım yok

3) Infinity 1260W , garip bir şekilde giriş seviyesi olupta çok övgü aldığını gördüm buda yine 93db gibi yüksek inanması zor bir değere sahip bir mütevazi bir rms değeri var.

4) JL 12w0v3 , öyle çok iyi yorumlar okumadım ama kötü yorumda görmedim genelde iyi yorumları.

yukarıdaki ürünlerin hepsi anfinin rahatça besleyeceği kısıtlı kabin ölçümde çalışabilecek 12ler, sizlerin yorumlarını merak ediyorum yerimde olsanız hangilerini alırdınız.

bu arada ilk 3 ikinci el 300-400tl civarıyken jl sıfır olarak 500tl civarı alınabliyor.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.